Na zadní straně přípis autora a razítko z výstavy v Přerově.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42,5 x 51 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 25.09.2023 20:59
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (23)