Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 51 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 65 x 82 cm
Konec aukce: 24.04.2023 20:01
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč