Signováno vpravo dole, zaskleno
Výška: 40,5 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 62,6 x 72,6 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 21:42
Dosažená cena: 7 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč