68. Na pastvě - věnování ministru financí

Autor: Jakub Obrovský
(1882)

Signováno vlevo dole v malbě, na zadní straně věnování ministru financí Mudr. V.Šrobárovi, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 36 cm, šířka: 44,7 cm, rámování: 47,5 x 56,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 19:07

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (75)

8 300 Kč23.2.2022 16:33:49 (limit 22.2.2022 09:58:31)
8 000 Kč23.2.2022 16:33:49
7 700 Kč22.2.2022 09:58:24
7 400 Kč15.2.2022 09:51:20
7 100 Kč11.2.2022 12:19:02
6 800 Kč10.2.2022 22:20:14
6 500 Kč10.2.2022 17:35:48
6 200 Kč10.2.2022 17:13:42
5 900 Kč3.2.2022 16:03:33
5 600 Kč3.2.2022 08:10:48
4 400 Kč3.2.2022 08:10:48 (limit 2.2.2022 20:28:58)
3 600 Kč3.2.2022 08:10:40 (limit 2.2.2022 20:28:58)
3 400 Kč3.2.2022 08:10:40
3 200 Kč2.2.2022 20:28:47
3 000 Kč2.2.2022 19:15:47