68. Na pastvě - věnování ministru financí

Autor: Jakub Obrovský
(1882)

Signováno vlevo dole v malbě, na zadní straně věnování ministru financí Mudr. V.Šrobárovi, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 36 cm, šířka: 44,7 cm, rámování: 47,5 x 56,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 19:07

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (75)

14 500 Kč28.2.2022 14:59:06
14 000 Kč28.2.2022 14:59:03 (limit 23.2.2022 19:41:05)
13 500 Kč28.2.2022 14:59:03
13 000 Kč28.2.2022 14:59:01 (limit 23.2.2022 19:41:05)
12 500 Kč28.2.2022 14:59:00
12 000 Kč28.2.2022 14:58:56 (limit 23.2.2022 19:41:05)
11 500 Kč28.2.2022 14:58:56
11 000 Kč23.2.2022 19:40:51
10 500 Kč23.2.2022 16:34:04
10 000 Kč23.2.2022 16:34:01 (limit 22.2.2022 09:58:31)
9 800 Kč23.2.2022 16:34:01
9 500 Kč23.2.2022 16:33:55 (limit 22.2.2022 09:58:31)
9 200 Kč23.2.2022 16:33:55
8 900 Kč23.2.2022 16:33:52 (limit 22.2.2022 09:58:31)
8 600 Kč23.2.2022 16:33:52