Signováno vlevo dole v malbě, na zadní straně věnování ministru financí Mudr. V.Šrobárovi, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 36 cm, šířka: 44,7 cm, rámování: 47,5 x 56,5 cm
Konec aukce: 07.03.2022 19:07
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (75)