68. Na pastvě - věnování ministru financí

Autor: Jakub Obrovský
(1882)

Signováno vlevo dole v malbě, na zadní straně věnování ministru financí Mudr. V.Šrobárovi, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 36 cm, šířka: 44,7 cm, rámování: 47,5 x 56,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 19:07

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (75)

21 500 Kč6.3.2022 22:00:36
21 000 Kč3.3.2022 17:42:19
20 500 Kč3.3.2022 13:23:21
20 000 Kč3.3.2022 13:23:18 (limit 2.3.2022 12:22:27)
20 000 Kč3.3.2022 13:23:18
19 500 Kč3.3.2022 13:23:15 (limit 2.3.2022 12:22:27)
19 000 Kč3.3.2022 13:23:15
18 500 Kč2.3.2022 18:27:42 (limit 2.3.2022 12:22:27)
18 000 Kč2.3.2022 18:27:42
17 500 Kč2.3.2022 18:27:35 (limit 2.3.2022 12:22:27)
17 000 Kč2.3.2022 18:27:35
16 500 Kč2.3.2022 12:22:21
16 000 Kč1.3.2022 10:22:25
15 500 Kč28.2.2022 14:59:08
15 000 Kč28.2.2022 14:59:06 (limit 23.2.2022 19:41:05)