68. Na pastvě - věnování ministru financí

Autor: Jakub Obrovský
(1882)

Signováno vlevo dole v malbě, na zadní straně věnování ministru financí Mudr. V.Šrobárovi, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 36 cm, šířka: 44,7 cm, rámování: 47,5 x 56,5 cm

Konec aukce: 07.03.2022 19:07

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (75)

28 500 Kč7.3.2022 17:28:17
28 000 Kč7.3.2022 17:28:14 (limit 7.3.2022 16:38:11)
27 500 Kč7.3.2022 17:28:14
27 000 Kč7.3.2022 17:28:11 (limit 7.3.2022 16:38:11)
26 500 Kč7.3.2022 17:28:11
26 000 Kč7.3.2022 16:38:11 (limit 7.3.2022 16:38:11)
25 500 Kč7.3.2022 03:42:48
25 000 Kč6.3.2022 22:01:30
24 500 Kč6.3.2022 22:01:26 (limit 6.3.2022 12:57:19)
24 500 Kč6.3.2022 22:01:26
24 000 Kč6.3.2022 22:01:22 (limit 6.3.2022 12:57:19)
23 500 Kč6.3.2022 22:01:22
23 000 Kč6.3.2022 22:01:18 (limit 6.3.2022 12:57:19)
22 500 Kč6.3.2022 22:01:18
22 000 Kč6.3.2022 22:00:36 (limit 6.3.2022 12:57:19)