Signováno tužkou vlevo dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 31,3 cm, šířka: 22,7 cm, rámování: 45,5 x 35,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.01.2023 21:21
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 6.1.2023 17:00:29 |