102. Studie k obrazu " opěšalý rytíř "

Autor: Jakub Obrovský
(1882)

Signováno tužkou vpravo dole
Technika: Kresba
Výška: 43,5 cm, šířka: 27,7 cm, rámování: 64 x 46 cm

Konec aukce: 17.01.2022 19:54

Dosažená cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (10)

3 600 Kč17.1.2022 19:49:59
3 400 Kč17.1.2022 19:47:25
3 200 Kč17.1.2022 19:46:25
3 000 Kč17.1.2022 19:44:17 (limit 17.1.2022 19:42:33)
3 000 Kč17.1.2022 19:44:17
2 800 Kč17.1.2022 19:42:33 (limit 17.1.2022 19:42:33)
2 600 Kč17.1.2022 19:40:14
2 400 Kč17.1.2022 19:38:45
2 200 Kč17.1.2022 19:36:54
2 000 Kč17.1.2022 15:53:10