Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52 x 67 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 23:32
Dosažená cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (2)
2 400 Kč | 6.5.2024 23:18:36 (limit 6.5.2024 23:18:36) |
2 200 Kč | 16.4.2024 10:21:33 |