Signováno PD.
Technika: Akvarel
Výška: 48 cm, šířka: 65 cm, rámování: 63 x 81 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:20
Dosažená cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (9)
| 2 800 Kč | 19.1.2026 20:15:07 |
| 2 600 Kč | 19.1.2026 20:10:37 |
| 2 400 Kč | 19.1.2026 20:10:04 |
| 2 200 Kč | 19.1.2026 16:01:08 |
| 2 000 Kč | 19.1.2026 15:56:43 |
| 1 800 Kč | 16.1.2026 10:11:50 |
| 1 600 Kč | 9.1.2026 13:48:37 |
| 1 400 Kč | 8.1.2026 20:30:58 |
| 1 200 Kč | 7.1.2026 18:47:40 |