Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 66,5 cm, rámování: 62,2 x 79,2 cm
Konec aukce: 15.01.2024 19:14
Dosažená cena: 16 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (40)