Signováno vpravo dole, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35,7 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 51,7 x 66,2 cm
Konec aukce: 16.08.2021 21:39
Dosažená cena: 116 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Seznam příhozů (75)