Technika: Olej na plátně
Výška: 102 cm, šířka: 82 cm, rámování: 119,5 x 100 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:32
Dosažená cena: 42 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč