Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 82 cm, rámování: 113 x 95 cm
Konec aukce: 09.01.2023 19:19
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč