Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Signováno vlevo dole, datováno 1938. Zaskleno.
Narozen 1884 v Bělecký mlýn u Zdětína na Moravě
Žák pražské akademie (1905-1910; prof. Roubalík, Bukovac a H. Schwaigr). Malíř interiérů, genrů a zátiší na Hané a Valašsku. Později tvoří i podobizny ze života literárního a průmyslového (Jiří Wolker, Al. Mrštík,...). Vystavoval zejména na našem území.
Technika: Olej na plátně
Výška: 31 cm, šířka: 36 cm, rámování: 44,5 x 49,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:49
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč