222. Veterán

Autor: Oldřich Lasák
(1884 - 1968)

Signováno vlevo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 31 cm, šířka: 21,5 cm, rámování: 47 x 36,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:41

Dosažená cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

1 000 Kč8.12.2025 16:56:55