Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 37,2 cm, rámování: 57 x 63,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 18:16
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč