Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 47 cm, rámování: 48,5 x 63,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 19:36
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 1 700 Kč | 19.1.2026 19:31:16 |
| 1 500 Kč | 4.1.2026 18:55:33 |