95. 100 let školy v Šenově

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 47 cm, rámování: 48,5 x 63,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:36

Dosažená cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (2)

1 700 Kč19.1.2026 19:31:16
1 500 Kč4.1.2026 18:55:33