Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Tempera
Výška: 44 cm, šířka: 57 cm, rámování: 67 x 81 cm
Konec aukce: 05.04.2020 19:38
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Seznam příhozů (40)