Technika: Akvarel
Výška: 63 cm, šířka: 90 cm, rámování: 69,5 x 96,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 21:08
Dosažená cena: 6 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč