Wünsche Vilém (1900-1984)
Malíř, kreslíř, ilustrátor, studia v Praze na UPŠ a na AVU u prof. Švabinského, stipendium v Paříži, 1931 čestný studijní rok na AVU Praha, výstavy v Ostravě, Praze, Lodži a řadě měst ostravsko-karvinského regionu, v roce 1995 zastoupen na výstavě Regionální umění ve sbírkách GVU v Ostravě, národní umělec, vynikající malíř sociálních motivů, jeden z nejvýznamnějších malířů ostravsko-karvinského regionu.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 64 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 86,5 x 70,5 cm
Konec aukce: 01.03.2021 19:10
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (40)