6. Horníci

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 61,5 cm, šířka: 81,5 cm, rámování: 80 x 100 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 28.04.2019 18:05

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (21)

9 300 Kč12.4.2019 19:34:58 (limit 9.4.2019 17:26:13)
9 000 Kč12.4.2019 19:34:58 (limit 12.4.2019 19:34:58)
5 900 Kč12.4.2019 19:34:19 (limit 9.4.2019 17:26:13)
5 600 Kč12.4.2019 19:34:19
5 300 Kč9.4.2019 17:26:01
5 000 Kč28.3.2019 19:20:12