50. Na ranní směnu

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Byl český malíř a grafik. Náměty své tvorby je spojen především s tématikou Ostravska a tamního života poznamenaného hornictvím. V letech 1922 –1923 studoval na škole v Praze (prof. Jaroslav Benda a Arnošt Hofbauer), poté přešel do soukromé školy F.Engelmüllera. V letech 1924 - 1931 byl žákem M.Švabinského na AVU. V letech 1927–1928 studoval jako stipendista v Paříži.
Signováno vpravo dole, na zadní straně přípis
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60,5 cm, šířka: 80 cm, rámování: 81 x 100,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 10.05.2020 18:49

Dosažená cena: 24 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (51)

10 100 Kč18.4.2020 19:01:25 (limit 16.4.2020 17:50:44)
9 800 Kč18.4.2020 19:01:25
9 500 Kč18.4.2020 19:01:18 (limit 16.4.2020 17:50:44)
9 200 Kč18.4.2020 19:01:18
8 900 Kč18.4.2020 19:01:09 (limit 16.4.2020 17:50:44)
8 600 Kč18.4.2020 19:01:09
8 300 Kč18.4.2020 19:00:39 (limit 16.4.2020 17:50:44)
8 000 Kč18.4.2020 19:00:39 (limit 18.4.2020 19:00:39)
6 300 Kč16.4.2020 17:50:23
6 000 Kč16.4.2020 17:50:20 (limit 13.4.2020 15:12:15)
5 700 Kč16.4.2020 17:50:20
5 400 Kč16.4.2020 17:50:16 (limit 13.4.2020 15:12:15)
5 100 Kč16.4.2020 17:50:16
4 900 Kč16.4.2020 17:50:11 (limit 13.4.2020 15:12:15)
4 700 Kč16.4.2020 17:50:11