Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 150 cm, rámování: 51,5 x 152 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:46
Dosažená cena: 15 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (24)