Signováno tužkou vpravo dole, originál, zaskleno
Technika: Tempera
Výška: 70 cm, šířka: 47 cm, rámování: 83 x 59,5 cm
Konec aukce: 19.10.2020 18:37
Dosažená cena: 5 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (16)