32. Kopání brambor

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 72 cm, rámování: 65 x 87 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:39

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

21 500 Kč19.1.2026 18:34:52
21 000 Kč19.1.2026 18:33:24
20 500 Kč19.1.2026 18:33:14 (limit 19.1.2026 18:32:46)
20 500 Kč19.1.2026 18:33:14
20 000 Kč19.1.2026 18:33:03 (limit 19.1.2026 18:32:46)
19 500 Kč19.1.2026 18:33:03
19 000 Kč19.1.2026 18:32:46 (limit 19.1.2026 18:32:46)
18 500 Kč19.1.2026 18:32:03
18 000 Kč19.1.2026 18:31:51 (limit 19.1.2026 18:31:37)
18 000 Kč19.1.2026 18:31:51
17 500 Kč19.1.2026 18:31:02
17 000 Kč19.1.2026 18:30:28
16 500 Kč19.1.2026 18:30:16
16 000 Kč19.1.2026 18:26:58
15 500 Kč19.1.2026 18:26:49 (limit 19.1.2026 18:26:25)