32. Kopání brambor

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 72 cm, rámování: 65 x 87 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:39

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

4 200 Kč15.1.2026 20:46:01
4 000 Kč15.1.2026 20:45:59 (limit 11.1.2026 10:43:15)
3 800 Kč15.1.2026 20:45:59
3 600 Kč11.1.2026 10:43:15 (limit 11.1.2026 10:43:15)
3 400 Kč10.1.2026 13:59:35
3 200 Kč4.1.2026 10:32:02
2 700 Kč26.12.2025 19:58:52
2 500 Kč26.12.2025 08:08:38