Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 72 cm, rámování: 65 x 87 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:39
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (53)
| 4 200 Kč | 15.1.2026 20:46:01 |
| 4 000 Kč | 15.1.2026 20:45:59 (limit 11.1.2026 10:43:15) |
| 3 800 Kč | 15.1.2026 20:45:59 |
| 3 600 Kč | 11.1.2026 10:43:15 (limit 11.1.2026 10:43:15) |
| 3 400 Kč | 10.1.2026 13:59:35 |
| 3 200 Kč | 4.1.2026 10:32:02 |
| 2 700 Kč | 26.12.2025 19:58:52 |
| 2 500 Kč | 26.12.2025 08:08:38 |