32. Kopání brambor

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 72 cm, rámování: 65 x 87 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:39

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

7 700 Kč19.1.2026 18:16:07 (limit 19.1.2026 18:16:07)
7 400 Kč19.1.2026 18:07:01
7 100 Kč19.1.2026 18:06:49 (limit 19.1.2026 18:05:05)
7 100 Kč19.1.2026 18:06:49
6 800 Kč19.1.2026 18:03:59
6 500 Kč19.1.2026 18:00:50
6 200 Kč19.1.2026 12:37:11
5 900 Kč19.1.2026 11:46:48
5 600 Kč15.1.2026 20:46:07
5 500 Kč15.1.2026 20:46:07 (limit 11.1.2026 10:43:15)
5 300 Kč15.1.2026 20:46:05 (limit 11.1.2026 10:43:15)
5 000 Kč15.1.2026 20:46:05
4 800 Kč15.1.2026 20:46:03 (limit 11.1.2026 10:43:15)
4 600 Kč15.1.2026 20:46:03
4 400 Kč15.1.2026 20:46:01 (limit 11.1.2026 10:43:15)