Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 72 cm, rámování: 65 x 87 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:39
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (53)
| 7 700 Kč | 19.1.2026 18:16:07 (limit 19.1.2026 18:16:07) |
| 7 400 Kč | 19.1.2026 18:07:01 |
| 7 100 Kč | 19.1.2026 18:06:49 (limit 19.1.2026 18:05:05) |
| 7 100 Kč | 19.1.2026 18:06:49 |
| 6 800 Kč | 19.1.2026 18:03:59 |
| 6 500 Kč | 19.1.2026 18:00:50 |
| 6 200 Kč | 19.1.2026 12:37:11 |
| 5 900 Kč | 19.1.2026 11:46:48 |
| 5 600 Kč | 15.1.2026 20:46:07 |
| 5 500 Kč | 15.1.2026 20:46:07 (limit 11.1.2026 10:43:15) |
| 5 300 Kč | 15.1.2026 20:46:05 (limit 11.1.2026 10:43:15) |
| 5 000 Kč | 15.1.2026 20:46:05 |
| 4 800 Kč | 15.1.2026 20:46:03 (limit 11.1.2026 10:43:15) |
| 4 600 Kč | 15.1.2026 20:46:03 |
| 4 400 Kč | 15.1.2026 20:46:01 (limit 11.1.2026 10:43:15) |