Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 72 cm, rámování: 65 x 87 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:39
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (53)
| 15 000 Kč | 19.1.2026 18:26:49 |
| 14 500 Kč | 19.1.2026 18:26:42 (limit 19.1.2026 18:26:25) |
| 14 000 Kč | 19.1.2026 18:26:42 |
| 13 500 Kč | 19.1.2026 18:26:25 (limit 19.1.2026 18:26:25) |
| 13 000 Kč | 19.1.2026 18:25:56 |
| 12 500 Kč | 19.1.2026 18:25:45 (limit 19.1.2026 18:25:42) |
| 12 000 Kč | 19.1.2026 18:25:45 |
| 11 500 Kč | 19.1.2026 18:25:29 |
| 11 000 Kč | 19.1.2026 18:25:19 |
| 10 500 Kč | 19.1.2026 18:19:06 (limit 19.1.2026 18:17:40) |
| 10 000 Kč | 19.1.2026 18:19:06 (limit 19.1.2026 18:19:06) |
| 8 900 Kč | 19.1.2026 18:18:57 (limit 19.1.2026 18:17:40) |
| 8 600 Kč | 19.1.2026 18:18:57 |
| 8 300 Kč | 19.1.2026 18:17:40 (limit 19.1.2026 18:17:40) |
| 8 000 Kč | 19.1.2026 18:17:40 (limit 19.1.2026 18:16:22) |