32. Kopání brambor

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 72 cm, rámování: 65 x 87 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:39

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (53)

15 000 Kč19.1.2026 18:26:49
14 500 Kč19.1.2026 18:26:42 (limit 19.1.2026 18:26:25)
14 000 Kč19.1.2026 18:26:42
13 500 Kč19.1.2026 18:26:25 (limit 19.1.2026 18:26:25)
13 000 Kč19.1.2026 18:25:56
12 500 Kč19.1.2026 18:25:45 (limit 19.1.2026 18:25:42)
12 000 Kč19.1.2026 18:25:45
11 500 Kč19.1.2026 18:25:29
11 000 Kč19.1.2026 18:25:19
10 500 Kč19.1.2026 18:19:06 (limit 19.1.2026 18:17:40)
10 000 Kč19.1.2026 18:19:06 (limit 19.1.2026 18:19:06)
8 900 Kč19.1.2026 18:18:57 (limit 19.1.2026 18:17:40)
8 600 Kč19.1.2026 18:18:57
8 300 Kč19.1.2026 18:17:40 (limit 19.1.2026 18:17:40)
8 000 Kč19.1.2026 18:17:40 (limit 19.1.2026 18:16:22)