Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 71 cm, rámování: 56 x 79 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 23:22
Dosažená cena: 10 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (11)