Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 47 cm, rámování: 45 x 56,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:21
Dosažená cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (3)
| 3 900 Kč | 16.1.2026 19:30:19 |
| 3 700 Kč | 16.1.2026 17:05:54 |
| 3 500 Kč | 4.1.2026 18:53:45 |