22. Karlův most

Autor: Vilém Wünsche
(1900 - 1984)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 47 cm, rámování: 45 x 56,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:21

Dosažená cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (3)

3 900 Kč16.1.2026 19:30:19
3 700 Kč16.1.2026 17:05:54
3 500 Kč4.1.2026 18:53:45