Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 42,5 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 55,2 x 58 cm
Konec aukce: 21.08.2023 21:16
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč