Technika: Kresba
Výška: 18,8 cm, šířka: 10,7 cm, rámování: 35,7 x 25,6 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 22:20
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (8)