Obraz není signovaný, vzadu přípis - viz foto. Jedná se o typickou práci Viléma Wünscheho. Zaskleno. Byl český malíř a grafik. Náměty své tvorby je spojen především s tematikou Ostravska a tamního života poznamenaného hornictvím. V letech 1922 –1923 studoval na škole v Praze (prof. Jaroslav Benda a Arnošt Hofbauer), poté přešel do soukromé školy F.Engelmüllera. V letech 1924 - 1931 byl žákem M.Švabinského na AVU. V letech 1927–1928 studoval jako stipendista v Paříži
Technika: Olej na kartonu
Výška: 66,5 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 80 x 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 20:29
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč