Technika: Tempera/papír
Výška: 63 cm, šířka: 90 cm, rámování: 69 x 96 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 19:52
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč