Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 18,5 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 34 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.04.2024 22:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 900 Kč