54. Pohled do krajiny - velký formát

Autor: Joža Mikš
(1901)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 72 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 84,5 x 113,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 09.12.2025 18:53

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč9.12.2025 18:47:49