24. Kompozice

Autor: Bohumír Matal
(1922)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 28,1 cm, šířka: 11,7 cm, rámování: 45,5 x 27 cm

Konec aukce: 29.05.2023 18:48

Dosažená cena: 11 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (34)

11 700 Kč29.5.2023 18:43:22
11 200 Kč29.5.2023 18:40:49
10 700 Kč29.5.2023 18:35:49
10 200 Kč29.5.2023 18:33:53 (limit 29.5.2023 18:30:25)
10 200 Kč29.5.2023 18:33:53
9 900 Kč29.5.2023 18:30:25 (limit 29.5.2023 18:30:25)
9 600 Kč29.5.2023 18:28:10
9 300 Kč29.5.2023 18:26:50
9 000 Kč29.5.2023 18:24:19
8 700 Kč29.5.2023 18:21:28
8 500 Kč29.5.2023 18:21:29 (limit 29.5.2023 16:48:20)
8 400 Kč29.5.2023 18:21:10 (limit 29.5.2023 16:48:20)
8 100 Kč29.5.2023 18:21:10
7 800 Kč29.5.2023 18:21:04 (limit 29.5.2023 16:48:20)
7 500 Kč29.5.2023 18:21:04