Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 28,1 cm, šířka: 11,7 cm, rámování: 45,5 x 27 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:48
Dosažená cena: 11 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (34)