Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,3 cm, šířka: 48,7 cm, rámování: 76,5 x 64 cm
Konec aukce: 18.07.2022 20:18
Dosažená cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč