Luděk Marold 7.8.1865 (Praha) - 1.12.1898 (Královské Vinohrady, Praha) - český malíř, ilustrátor, karikaturista školení: - Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Maxmilián Pirner, František Sequens) - Akademie výtvarných umění, Mnichov (profesor L. L;fftz, M. Gysis) dílo: akademický naturalismus, momentky z městského prostředí, hlavně rozmývaná kresba, akvarel a kvaš. ilustrace knih, plakáty - panorama Bitva u Lipan.
Signováno vpravo dole, zaskleno, vročeno 1888.
Výška: 20 cm, šířka: 30 cm, rámování: 28 x 40 cm
Konec aukce: 23.02.2020 19:57
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč