26. Ženský poloakt

Autor: Bohumil Mareček
(1884)

Signováno vpravo nahoře, datováno 1942.
Technika: Olej na plátně
Výška: 72 cm, šířka: 82,2 cm, rámování: 86 x 95,5 cm

Konec aukce: 11.12.2023 19:25

Dosažená cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (42)

4 700 Kč4.12.2023 09:52:46
4 500 Kč2.12.2023 16:11:57
4 300 Kč28.11.2023 20:38:21
4 100 Kč27.11.2023 17:16:22
3 900 Kč26.11.2023 16:47:21
3 700 Kč19.11.2023 16:54:14
3 500 Kč18.11.2023 21:56:07
3 300 Kč18.11.2023 19:38:16
3 100 Kč10.11.2023 16:56:50
2 900 Kč6.11.2023 20:46:36
2 700 Kč5.11.2023 11:38:42
2 500 Kč4.11.2023 19:00:17