Signováno vpravo nahoře, datováno 1942.
Technika: Olej na plátně
Výška: 72 cm, šířka: 82,2 cm, rámování: 86 x 95,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 19:25
Dosažená cena: 14 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (42)