184. Pobřeží

Autor: Gustav S. Maran
(1886)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48 cm, šířka: 71 cm, rámování: 54,5 x 76,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:03

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 2 200 Kč