Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 48 cm, šířka: 71 cm, rámování: 54,5 x 76,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:03
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 200 Kč