Signováno vpravo dole, zaskleno, mírně pokrčeno, kresba tužkou, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kresba
Výška: 34 cm, šířka: 26,5 cm, rámování: 46,5 x 36,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 21:51
Dosažená cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč