Narozen 2. 6. 1898 v Praze. Malíř a grafik pohledů z Domažlicka v Praze, syn malíře Václava Malého. Studoval na akademii výtvarného umění v Praze u Bukovace a Pirnera.
Nesignováno, na zadní straně razítko Umělecká pozůstalost Jan Malý, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 20 cm, šířka: 17,5 cm, rámování: 28,6 x 26,2 cm
Konec aukce: 16.08.2021 20:25
Dosažená cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (15)