6. Raněné ženy

Autor: Karel Jílek
(1896 - 1983)

Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 46 cm, šířka: 60 cm, rámování: 57 x 71,5
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 13.06.2022 18:05

Dosažená cena: 22 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (48)

9 000 Kč8.6.2022 15:27:54
8 700 Kč8.6.2022 15:27:52 (limit 6.6.2022 18:51:39)
8 400 Kč8.6.2022 15:27:52
8 100 Kč8.6.2022 15:27:50 (limit 6.6.2022 18:51:39)
7 800 Kč8.6.2022 15:27:50
7 500 Kč8.6.2022 15:27:47 (limit 6.6.2022 18:51:39)
7 200 Kč8.6.2022 15:27:47
6 900 Kč6.6.2022 18:51:39 (limit 6.6.2022 18:51:39)
6 600 Kč6.6.2022 18:51:39 (limit 3.6.2022 12:02:49)
3 100 Kč6.6.2022 18:50:50 (limit 3.6.2022 12:02:49)
2 900 Kč6.6.2022 18:50:50
2 700 Kč6.6.2022 18:50:47 (limit 3.6.2022 12:02:49)
2 500 Kč6.6.2022 18:50:47
2 300 Kč31.5.2022 11:32:49 (limit 31.5.2022 11:32:49)
2 100 Kč28.5.2022 09:54:05