6. Raněné ženy

Autor: Karel Jílek
(1896 - 1983)

Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 46 cm, šířka: 60 cm, rámování: 57 x 71,5
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 13.06.2022 18:05

Dosažená cena: 22 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (48)

14 700 Kč9.6.2022 21:10:58 (limit 8.6.2022 18:36:33)
14 700 Kč9.6.2022 21:10:57
14 200 Kč8.6.2022 18:36:26
14 000 Kč8.6.2022 18:36:26 (limit 6.6.2022 18:51:39)
13 700 Kč8.6.2022 18:36:22 (limit 6.6.2022 18:51:39)
13 200 Kč8.6.2022 18:36:22
12 700 Kč8.6.2022 18:36:00 (limit 6.6.2022 18:51:39)
12 200 Kč8.6.2022 18:36:00
11 700 Kč8.6.2022 18:35:49 (limit 6.6.2022 18:51:39)
11 200 Kč8.6.2022 18:35:49
10 700 Kč8.6.2022 18:35:43 (limit 6.6.2022 18:51:39)
10 200 Kč8.6.2022 18:35:43
9 900 Kč8.6.2022 18:35:28 (limit 6.6.2022 18:51:39)
9 600 Kč8.6.2022 18:35:28
9 300 Kč8.6.2022 15:27:54 (limit 6.6.2022 18:51:39)