58. Podzimní les

Autor: Jiří Heřman
(1892 Paříž - 1969 Uherské Hradiště)

Malíř v Uh. Hradišti, žák pražské akademie v l. 1910 - 1918 u prof.Hynaise, pak studoval v Paříži. Je synovcem Luďka Marolda. Vynikl svými krajinami podzimních nálad. Souborná výstava v říjnu 1923 v Rubešově saloně v Praze. (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole, zaskleno, originál
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50,5 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 62 x 77 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 23.02.2020 18:57

Dosažená cena: 10 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Seznam příhozů (29)

6 200 Kč30.1.2020 17:01:46
5 900 Kč30.1.2020 17:01:43 (limit 27.1.2020 15:46:50)
5 600 Kč30.1.2020 17:01:43
5 300 Kč29.1.2020 18:07:24 (limit 27.1.2020 15:46:50)
5 000 Kč29.1.2020 18:07:24
4 800 Kč29.1.2020 18:07:21 (limit 27.1.2020 15:46:50)
4 600 Kč29.1.2020 18:07:21
4 400 Kč29.1.2020 18:07:16 (limit 27.1.2020 15:46:50)
4 200 Kč29.1.2020 18:07:16
4 000 Kč27.1.2020 15:46:40
3 800 Kč25.1.2020 17:16:39
3 600 Kč23.1.2020 02:55:23
3 400 Kč22.1.2020 12:39:01
3 200 Kč20.1.2020 19:13:28